Białogóra noclegi, atrakcje turystyczne, informacje, wczasy. Zapraszamy do Białogóry.

Kopalino

Kopalino plażaW województwie pomorskim, pomiędzy nadmorskimi miejscowościami Karwia i Łeba, leży nieduża wieś Kopalino, oddalona od brzegu morskiego około 2 kilometry.

To miejsce, będzie wymarzone dla osób lubiących ciszę i spokój – pobliskie jezioro Kopalińskie, kempingi nad jego brzegiem a także kaszubskie domki i pensjonaty tworzą wyjątkowy nastrój, a równocześnie zapewniają noclegi w Kopalinie (sprawdź ofertę np tutaj: www.kopalino.com.pl/noclegi/wszystkie). Jezioro o głębokości sięgającej do 3 m to raj dla wędkarzy – można tu złowić szczupaka, lina, leszcza, karasie. Aktywnym wczasowiczom polecamy przejażdżki rowerowe po okolicy – w Kopalinie można wypożyczyć rower. W miejscowej stadninie koni można spędzić wczasy w siodle. Latem i wczesną jesienią w okolicznych lasach można zbierać grzyby i owoce.

Chociaż do plaży jest w przybliżeniu 2-2,5 kilometra, to bezproblemowo da się na nią dotrzeć pieszo czy rowerem można też podjechać samochodem – parking położony jest około 50 m od plaży.

Polecamy

Domki nad Morzem

domki nad morzem

Wakacje z Dziećmi nad Morzem

wakacje z dziećmi nad morzem